Blog

امیررضا کشاورز زاده - مدیر ارشد اجرایی مجموعه بین المللی دانیان

پیام مدیر ارشد اجرایی

به نام خدا

از آغاز کارِ گروه بین المللی دانیان که تا چندی پیش با نام “شرکت مهندسی، صنعتی و بازرگانی پنساره” شناخته می‌شد، بیش از 27 سال می‌گذرد. شاید روزی که بنیاد و شالوده این بنگاه تولیدی گذارده می شد، این پیش‌بینی قدری دور از ذهن و آرمان گرایانه به نظر می ‌رسید که این مجموعه در مدت کمی بیش از دو دهه، شرکت‌های سازنده ی ماشین آلات و تجهیزات صنایع سلولزی و چاپ و بسته بندی داخل کشور را پشت سرگذارده و نام و جایگاه خود را به عنوان یک تولید کننده پیشرو در صنعت جهانی تثبیت نماید.

خدای منان را شاکر و سپاسگزاریم که این توفیق را به اینجانب و همکاران صدیق، صمیمی و پر تلاش بنده اعطا فرمود تا در مسیر این اعتلا و پیشرفت، سهمی کوچک ادا کرده و در راه اعتلای صنعت کشور، کوششی هم‌آهنگ و تلاشی مستمر مصروف نماییم. روند رو به تزاید رقابت جهانی، ما را درگروه بین المللی دانیان برآن داشته که با شناسایی عوامل کلیدی موفقیت صنعت چاپ و بسته بندی و صنایع سلولزی کوشش کنیم تا با اجرای برنامه‌های توسعه متعدد، امید و انگیزه برای پیشرفت و پایداری گروه بین المللی دانیان را در این عرصه پرتلاطم بیش از پیش افزایش داده و رونق و توسعه آن را به یاری خداوند متعال تضمین نماییم. در تحقق همین هدف ارجمند و والاست که می توان امروز شاهد این بود که این گروه  به یکی از معتبر ترین شرکت های طراح و سازنده ی ماشین آلات و تجهیزات، و ارائه دهنده ی خدمات در بازار مصرف و در بین تولید کنندگان انواع محصولات بسته بندی تبدیل شود.

ما محصولاتی با کارایی بالا و خدمات و راه حل هایی جذاب در تمام زمینه های صنایع سلولوزی و چاپ و بسته بندی را ارائه می دهیم که شامل ماشین آلات و تجهیزات خمیر سازی، کاغذسازی، مقواسازی و ظروف مقوایی، ماشین آلات و تجهیزات ورق سازی، ماشین آلات و تجهیزات چاپ فلکسو و کارتن سازی می شود. علاوه بر این، بخش بازرگانی مجموعه ما، استعداد خوبی در زمینه ی تأمین مواد اولیه، قطعات یدکی و لوازم مصرفی از خود نشان داده است.

در مجموعه بین المللی دانیان، ما تاکیدی قوی بر تحقیق و توسعه داریم. علاوه بر تمرکز روی تولید ماشین آلات و تجهیزات سازگار و متناسب با نیازهای خاص مشتریان، ما توجهی ویژه به بهینه سازی مداوم و بهبود محصولات موجود داریم، به طوری که نه تنها الزامات مشتریان را رفع می کند، بلکه فراتر از آن نیز خواهد رفت؛ کیفیت بالاتر و هزینه ی کمتر با تکنولوژی بالاتر.

فرهنگ تحقیق و توسعه به معنای واقعی در صنعت چاپ و بسته بندی ایران، جز در تعداد معدودی از واحد ها وجود ندارد. با این حال، زمان آن است که سرعت بگیرد؛ زیرا این یک وظیفه ملّی برای “ساختن کشور” در قدم اول، و بهبود و پیشرفت این صنعت در سراسر جهان، در گام های بعدی است.

علاوه بر این، لازم به ذکر است کسب و کارهای موفق نیاز به شیوه ای مؤثر در مدیریت منابع انسانی (HRM) و مدیریت دانش (KM) برای افزایش عملکرد کلی سازمان دارند. رشد سریع شرکت های محلی و چند ملیتی که در صنایع دانش محور فعالیت می کنند، رقابت جهانی را در بازار کار، همچنین برای کشورهای در حال توسعه افزایش داده است. بنابراین، جذب سرمایه ارزشمند انسانی، حفظ استعدادها و مدیریت دانش به منظور دستیابی به آخرین فناوری ها و راه حل های نوآورانه و خدمات جدید، از بزرگترین چالش های صنعت چاپ و بسته بندی کشور است. لذا ما از وظایف خود می بینم تا مضاف بر سایر فعالیت های خود، خدماتی در جهت پرورش سرمایه انسانی متخصّص و ارتقای دانش در سراسر بازار ارائه دهیم.

با توجه به فلسفه مدیریت مان: “ایجاد ارزش جدید”، ما در مجموعه بین المللی دانیان، پس از سه نسل فعالیت، در تلاش برای کمک به رفاه جامعه از طریق فعالیت های کسب و کارمان، با ایجاد و ارائه “ارزش جدید”، منافع بیشتری برای مشتریان و جامعه مان به ارمغان می آوریم.

در دنیای امروز، “ارزش ها” در اطراف ما به طور فزاینده و به سرعت در حال تغییر و متنوع تر شدن هستند. در این شرایط، ما تلاش می کنیم تا “ارزش ها” را (که توسط مشتریان و جامعه ی ما دنبال می شوند) شناسایی کنیم و دقیقا به نیازهای آنها پاسخ دهیم، تا به ایجاد فرصت های رشد جدید منتج شود.

مأموریت ما این است که به فعالان صنعت کمک کنیم تا با استفاده از ماشین آلات و تجهیزات با کیفیت، به خلق ارزش بپردازند و کسب و کار خود را رونق ببخشند.

 “ما با پاسخگویی به خواسته های مشتریان و جامعه، به رضایت جامعه و رفاه کل کمک می کنیم.”

ما همچنان متعهد به ادامه ی مسیر تکامل و رشد مان هستیم تا شرکتی بسازیم که از طریق نوآوری ها، الهام بخش کسب و کارهای مختلف و زندگی روزمره مردم باشد.

 

امیدواریم در این مسیر، به لطف پروردگار یکتا، قدمی در راستای توسعه ی کشور و ارتقای صنعت در سطح جهانی برداریم.

 

امیررضا کشاورززاده

مدیر ارشد اجرایی CEO

گروه بین المللی دانیان

بهار 1397

 

Post Your Comment

آخرین مطالب
  • دعوت به همکاری - دانیان
    July 8, 2018
آخرین محصولات
  • خط ورق سازی دانیان
  • دستگاه چاپ و کارتن سازی آرورا دانیان
  • دایکات روتاری دانیان تمیزکننده دسته کن استریپر استاکر
  • دستگاه منگنه نیمه اتوماتیک دانیان
  • خط تولید تمام اتوماتیک شانه تخم مرغ (قالب زنی روتاری) - دانیان
  • خط کاغذ سازی - دانیان