About Us

تماس با دانیان

گروه بین المللی دانیان

پیوند دانش، تجربه و فنّاوری

ما محصولاتی با کارایی بالا و خدمات و راه حل هایی جذاب در تمام زمینه های صنایع سلولوزی وچاپ و بسته بندی را ارائه می دهیم که شامل ماشین آلات و تجهیزات خمیر سازی، تولید کاغذ، مقواو ظروف مقوایی، ماشین آلات و تجهیزات ورق سازی، ماشین آلات و تجهیزات چاپ فلکسو و کارتن سازی می شود. علاوه بر این، بخش بازرگانی مجموعه ما، استعداد خوبی در زمینه ی تأمین مواد اولیه، قطعات یدکی و لوازم مصرفی از خود نشان داده است.

لوگو دانیان

با توجه به فلسفه مدیریت مان: “ایجاد ارزش جدید”، ما در مجموعه بین المللی دانیان در تلاش برای کمک به رفاه جامعه از طریق فعالیت های کسب و کارمان، با ایجاد و ارائه “ارزش جدید” به نحوی که تنها مجموعه بین المللی دانیان می تواند، منافع بیشتری برای مشتریان و جامعه مان به ارمغان می آوریم.

در دنیای امروز، “ارزش ها” در اطراف ما به طور فزاینده و به سرعت در حال تغییر و متنوع تر شدن هستند. در چنین محیط تجاری ای ، ما تلاش می کنیم تا “ارزش ها” را که توسط مشتریان و جامعه ی ما دنبال می شوند را شناسایی کنیم و دقیقا به نیازهای آنها پاسخ دهیم، که به ایجاد فرصت های رشد جدید منتج شود.

“شکل دادن به ایده ها” نشان دهنده عزم و اراده ما برای حفظ وعده مان است که “ما با پاسخگویی به خواسته های مشتریان و جامعه، به رضایت جامعه و رفاه کل کمک می کنیم.”

ما همچنان متعهد به ادامه ی مسیر تکامل و رشد مان هستیم تا شرکتی بسازیم که از طریق نوآوری ها، الهام بخش کسب و کارهای مختلف و زندگی روزمره مردم باشد.

ارزش ها

شفافیت و صداقت

شکی نیست که در نهایت، اهداف یک تجارت، رویکرد آن را مشخص می‌کند. وقتی که صادقانه همه‌چیز را با مشتریان در میان بگذاریم، مشتریان راحت‌تر به ما و حرف‌هایمان اعتماد خواهند کرد. چرا که ما دیدگاهی بلند مدت داریم و به دنبال منافع کوتاه مدت و لحظه ای نیستیم. پس اعتماد مشتریان، سرمایه ی ماست؛ ما نیز از این سرمایه به خوبی محافظت خواهیم کرد.

مشتری محوری

دستیابی به تمرکز عمیق بر مشتری تنها از طریق خرید نرم‌ افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری و ردیابی خرید مشتریان میسر نمی‌شود. بلکه نگرشی است عمیق پیرامون اینکه مشتری کیست و ارزشهای مورد انتظار مشتری چیست؟ ما پیوسته در جستجوی این ارزش ها هستیم و آن را ارج می نهیم.

خلاقیت

شرکت‌هایی که محیط کاری مثبتی ایجاد می‌کنند، جریانی دائمی از ایده‌ها را از سوی همه کارمندان دریافت می‌کنند. ما خلاقیت را شالوده اصلی فرآیند خلق محصول و خدمت می دانیم.

انگیزه

انگیزه ی شما چقدر قوی است؟ ما قصد داریم دنیا را تغییر دهیم. طراحی محصولات نوین، ساختن الگو های جدید، پرورش نیروهای زبده و …

مشارکت و فراگیری

مشارکت در تمامی سطوح درون سازمانی و توسعه آن به ارتباطات برون سازمانی در صنعت، از ارزش های مهم ماست که منجر به افزایش بهره وری، افزایش رضایت جمعی، افزایش کیفیت کار، انعطاف پذیری بیشتر، افزایش تعهد به اهداف و تقویت انگیزه می شود.

تعهد و پاسخگویی

ما یک چرخه سالم بازخورد با مشتریان داریم. از طریق تحقیقات و پرس‌وجوهایی که در مورد خدمات مشتری انجام می دهیم، در می یابیم آنها چه می‌خواهند و نیازشان چیست. تیم‌های ما همواره پاسخگوی مشتریانمان اند و بی ‌وقفه کار می‌کنند تا این اطمینان را ایجاد کنند که مشتریان جزو اصلی در تصمیم‌گیری‌های ما و نوآوری اند. و از همان مشتریان می‌شنویم که چقدر خوشحالند که پیشنهادات و پیام‌های آن شنیده می‌شود و اقدامات لازم نیز انجام می‌شود.

تاریخچه

از حمایت، تشویق و پشتیبانی شما در این سالها بسیار متشکریم.

First design of Cardboard Production line

May 7, 1990

Everything started from here…

Pensareh Co. Founded

May 7, 1994

Designing & Manufacturing Flexo Printing & Box making machinery

Unveiling Big size Jumbo

March 11, 1998

The first Flexo printing machine with vacuum transfer system in Iran.

Unveiling ME-Star

December 31, 2005

The first Full automated in-line Servo Drive Flexo Printing machine in the Middle East.

NAIP (Novin Arman Industries Promotion) established

February 13, 2010

Exclusive representation of global companies in Iran.

Sharpump (Fluid transfer solutions) established.

December 13, 2011

Danian International Group Founded.

March 17, 2015

With the goal of expanding our activities to world wide markets.

Unveiling Aurora series

April 14, 2015

the new series of Flexo Printing & converting machinery

Establishing new office in Iran

February 28, 2018

With the goal of expanding capacity and giving more professional services.

New Persian Website

May 7, 2018

Designing and updating the new Persian website of Danian International Group with the aim of strengthening communication with customers and sharing products, services, newspapers and up to date science of the industry.

New websites in English & Arabic Languages

March 11, 2019

ما در چه زمینه هایی تخصّص داریم؟

Design & Manufacture

درهر صنعت، کیفیت یکی از مهمترین معیارها برای کسب رضایت مشتریان است. از ابزار هایی که ما برای رسیدن به این مقصود

ادامه مطلب
Research & Development

بر اساس مقدمه ای که در ابتدا گفته شد، تحقیق و توسعه مهمترین بخش در حرفه ما است؛ زیرا ایده های جدید را ف

ادامه مطلب
Training

کسب و کارهای موفق نیاز به شیوه ای مؤثر در مدیریت منابع انسانی (HRM) و مدیریت دانش (KM) برای افزا

ادامه مطلب
Upgrades & Rebuilds

به مرور زمان که طراحی ها و فن آوری های جدید برای ماشین های جدید در دسترس می شوند، تلاش های همزمانی نیز برای افزو

ادامه مطلب
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.