Training

Head Office
  • Iran - China
  • +98 4432 6848
  • 8 AM - 17 PM GMT +3:30
Training

نتایج تحقیقات نشان می دهد: در دیدگاه استراتژیک، وجود شیوه ای مؤثر در مدیریت منابع انسانی با هدف ارتقاء یادگیری فردی، افزایش انگیزه و حفظ کارکنان، برای کسب دانش و علاوه بر آن، به اشتراک گذاری دانش، عملکرد سازمان را بهبود می بخشد.

آموزش - دانیان

کسب و کارهای موفق نیاز به شیوه ای مؤثر در مدیریت منابع انسانی (HRM) و مدیریت دانش (KM) برای افزایش عملکرد کلی سازمان دارند. رشد سریع شرکت های محلی و چند ملیتی که در صنایع دانش محور فعالیت می کنند، رقابت جهانی را در بازار کار، همچنین برای کشورهای در حال توسعه افزایش داده است. بنابراین، جذب سرمایه ارزشمند انسانی، حفظ استعدادها و مدیریت دانش به منظور دستیابی به آخرین فناوری ها و راه حل های نوآورانه و خدمات جدید، از بزرگترین چالش های صنعت چاپ و بسته بندی کشور است.

مجموعه بین المللی دانیان به عنوان یکی از عناصر فعال در این صنعت، همواره کوشیده است تا مرجعی باشد برای انتقال دانش و تجربیات به افراد و واحد های تولیدی.

همه مردم، هم در صنعت بسته بندی و هم فعالان کسب و کار ها در سراسر زنجیره تأمین، باید متوجه شوند که چگونه یک مفهوم یا ایده ی خلاقانه، به بسته بندی چاپ شده تبدیل می شود. افراد تازه وارد به صنعت چاپ و بسته بندی، همینطور خرده فروشان، شرکت های طراحی، بازاریابان، خریداران، تولید کنندگان بسته بندی، کارخانجات کاغذ سازی، ورق سازی و کارتن سازی، کارکنان تولید و بسیاری دیگر، از درکی عمیق تر از فرایندهای چاپ و تولید بسته بندی، سود خواهند برد.

فرصتی برای یادگیری و ارتقای دانش در مورد فرآیندها فراهم کنید و بسیاری از آنها را دست اول بدست آورید.

ما آموزش های خود را یا در سازمان خود و یا در محل کارخانه مشتری ارائه می دهیم. این دوره ها به صورت استاندارد یا سفارشی سازی شده ارائه می شوند.

مدرسان ما برای درک نیازهای دانش جویان وقت می گذارند. ما در ابتدا سعی می کنیم متوجه شویم که دانش جویان کارهای فعلی خود را چگونه انجام می دهند و با چه شرایطی سازگارترند. “ما برنامه های خود را برای یادگیرنده سفارشی می کنیم”.

مدرسان ما اطمینان حاصل می کنند که بخش تعمیر و نگهداری شما آموزش دیده است تا به سرعت بتواند عیب یابی و تعمیرات و اقدامات پیشگیرانه را انجام دهد. تکنیک های آموزش ما موجب صرفه جویی در وقت می شود، عملکرد را افزایش داده و موجب بالا رفتن بهره وری نیروی کار خواهد شد.