Upgrades & Rebuilds

Head Office
  • Iran - China
  • +98 4432 6848
  • 8 AM - 17 PM GMT +3:30
Upgrades & Rebuilds

به روز رسانی - دانیان

به مرور زمان که طراحی ها و فن آوری های جدید برای ماشین های جدید در دسترس می شوند، تلاش های همزمانی نیز برای افزودن این فناوری های جدید به ماشین های قبلا نصب شده صورت می گیرد. این پیشرفتها باعث افزایش کارایی دستگاه و کاهش زمان تعمیرات و نگهداری می شود.

طیف گسترده ای از به روز رسانی ها ارائه شده است که به شما کمک می کند تا عملکرد دستگاه خود را بالا ببرید و هزینه های نگهداری را به حداقل برسانید.

 

تیم پشتیبانی پس از فروش مجموعه بین المللی دانیان، ماشین آلات و تجهیزات شما را مدرن و به روز نگاه می دارد.

 

هزاران مورد برای به روز رسانی در دسترس است. لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

بسیاری از مشتریان ما از ویژگی های عملکردی تجهیزات خود راضی هستند، اما پس از سال ها استفاده، متوجه می شوند که این تجهیزات نیاز به بازسازی و اُوِرهال (Overhaul) دارد. بازسازی یک ماشین، می تواند تجهیزات موجود را برای بهره وری بیشتر، قابلیت اطمینان، کاهش ضایعات و بهبود کیفیت محصول، مدرن سازد. بازسازی اغلب سرمایه گذاری جذابی است.

 

مجموعه ی بین المللی دانیان، گزینه های متنوعی را برای بازسازی و تعمیر مجدد دستگاه شما در کارخانه شما یا در مجموعه خود فراهم می کند. سطح بازسازی می تواند یک جایگزینی ساده ی قطعات فرسوده یا مجموعه ای کامل از تعمیرات و به روز رسانی ها و ارتقای بخش های مختلف باشد که ماشین آلات شما را به یک دستگاه نو تبدیل کند.

 

ارتقاء و بازسازی؛ بهبود هایی که به سرمایه گذاری شما دوام می بخشد.

 

برای اینکه بدانید یک فرآیند بازسازی چقدر عملکرد خط تولید شما را تحت تأثیر قرار می دهد، با ما تماس بگیرید.